KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774353

nr 1577 4353

Oidentifierad konstnär. Komposition. Monogramsignerad, 1960. Olja på duk, 45x58 cm, oramad

måndag 13 november 2023
kl 21:06:07